Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Katalog

Kontakt

 • SerwiTECH
  Biuro: Wyganowska 14
  03-085 Warszawa
  NIP: PL5361016746
 • E-mail:prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego
 • Telefon603 072 918
  (UWAGA: tylko kwestie związane z zakupami w sklepie internetowym)
 • Godziny działania sklepupn-pt 9.00 - 16.00 (obsługa biura)

Waluta

Kurs walut NBP

Ceny w sklepie zostały przeliczone według średniego kursu walut NBP z dnia: 24.05.2019 13:50
1 USD = 3,8436 PLN
1 EUR = 4,2989 PLN
1 GBP = 4,8768 PLN
Podane wartości są podane jedynie w celach informacyjnych, brak zgodności tych danych z cenami wyświetlonymi w sklepie nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek reklamacji.
1 » Formularz reklamacji lub zwrotu towaru2

Formularz reklamacji lub zwrotu towaru

NINIEJSZY FORMULARZ JEST PRZEZNACZONY WYŁĄCZNIE DLA KLIENTÓW KTÓRZY DOKONALI ZAKUPU W SKLEPIE INTERNETOWYM OMNIKEY JAKO KLIENCI BEZ KONTA. JEŻELI REKLAMACJA LUB ZWROT DOTYCZY TOWARU ZAKUPIONEGO Z POZIOMU KONTA KLIENTA ZGŁOSZENIA REKLAMACJI LUB ZWROTU NALEŻY DOKONYWAĆ Z POZIOMU PANELU KLIENTA.
 
Zwrot towaru może nastąpić tylko i wyłącznie po zarejestrowaniu zwrotu i zatwierdzeniu możliwości zwrotu przez Sprzedającego (w systemowym Panelu klienta lub poprzez niniejszy formularz), zaś Sprzedający obciąży w takim przypadku klienta kosztami związanymi z obsługą zwrotu, w wysokości od 50,- PLN netto. Zwroty bez uzgodnienia i potwierdzenia w systemie Sklepu lub przesłania formularza zwrotu nie będą przyjmowane. Zgłoszenia chęci zwrotu towaru można dokonywać w przeciągu 10 dni od momentu otrzymania towaru, po tym terminie wnioski o zwrot towaru nie będą rozpatrywane.

Adresat wiadomości:

Typ zgłoszenia: reklamacja
zwrot

Numer zamówienia którego dotyczy zgłoszenie:

Data zamówienia którego dotyczy zgłoszenie:

Nazwa firmy:

Imię i nazwisko reprezentanta firmy:

Numer faktury zakupowej:

Nazwa towaru:

Ilość:

Przyczyna zwrotu:


Przejdź do strony głównej
1. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i zostały użyte na tej stronie internetowej wyłącznie w celach informacyjnych.
2. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.
3. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
© SerwiTECH 2007-2017