Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Katalog

Kontakt

 • SerwiTECH
  Biuro: Wyganowska 14
  03-085 Warszawa
  NIP: PL5361016746
 • E-mail:prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego
 • Telefon603 072 918
  (UWAGA: tylko kwestie związane z zakupami w sklepie internetowym)
 • Godziny działania sklepupn-pt 9.00 - 16.00 (obsługa biura)

Waluta

Kurs walut NBP

Ceny w sklepie zostały przeliczone według średniego kursu walut NBP z dnia: 24.05.2019 13:50
1 USD = 3,8436 PLN
1 EUR = 4,2989 PLN
1 GBP = 4,8768 PLN
Podane wartości są podane jedynie w celach informacyjnych, brak zgodności tych danych z cenami wyświetlonymi w sklepie nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek reklamacji.
1 » Sposoby płatności, opłaty i prowizje2

Sposoby płatności, opłaty i prowizje

Za zakupy dokonane w sklepie OMNIKEY można zapłacić w jeden z następujących sposobów:
 1. przedpłata przelewem - podstawowy sposób płatności. Rozliczenie transakcji następuje na podstawie proformy. Po dokonaniu zamówienia klient otrzymuje mailem link do pobrania proforma. Po opłaceniu przez klienta faktury i potwierdzeniu wystąpienia wpłaty za naszym koncie realizujemy zamówienie.
 2. pobranie - płatność gotówką kurierowi w momencie odbioru przesyłki 
 3. PayPal - płatność on-line. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu PayPal (www.paypal.pl). W serwisie PayPal można płacić wieloma rodzajami kart płatniczych i kredytowych w tym VISA i MasterCard.
 4. Transferuj.pl - płatność on-line. Płatność realizowana jest za pośrednictwem serwisu tPay.com. W serwisie tPay.com można dokonywać przelewów błyskawicznych z wielu banków.
 5. odroczona płatność - klient wraz z towarem otrzymuje do opłacenia fakturę z 14-dniowym terminem płatności. Forma ta jest dostępna tylko instytucji publicznych (Wojsko Polskie, Policja, Urzęd Miasta, Urząd Gminy, Urząd Powiatowy, Urząd Wojewódzki, Biblioteka, Szkoła Publiczna, Straż Miejska, Straż Pożarna, Pogotowie Ratunkowe, Urząd Administracji Centralnej, etc.) i tylko pod warunkiem, że wszystkie dotychczasowe należności były opłacane terminowo.

Tabela opłat i prowizji

Sposób płatności Prowizja z tytułu sposobu płatności (brutto)
Przedpłata przelewem 0 zł
Pobranie (gotówka płatna kurierowi w momencie odbioru) 5 zł
PayPal (płatność on-line) 2,9% (od kwoty całkowitej zamówienia)
Transferuj.pl (płatność on-line) 2,5% (od kwoty całkowitej zamówienia)
Odroczona płatność 0 zł

Przejdź do strony głównej
1. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i zostały użyte na tej stronie internetowej wyłącznie w celach informacyjnych.
2. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.
3. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
© SerwiTECH 2007-2017