Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Katalog

Kontakt

 • SerwiTECH
  Biuro: Wyganowska 14
  03-085 Warszawa
  NIP: PL5361016746
 • E-mail:prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego
 • Telefon603 072 918
  (UWAGA: tylko kwestie związane z zakupami w sklepie internetowym)
 • Godziny działania sklepupn-pt 9.00 - 16.00 (obsługa biura)

Waluta

Kurs walut NBP

Ceny w sklepie zostały przeliczone według średniego kursu walut NBP z dnia: 24.05.2019 13:50
1 USD = 3,8436 PLN
1 EUR = 4,2989 PLN
1 GBP = 4,8768 PLN
Podane wartości są podane jedynie w celach informacyjnych, brak zgodności tych danych z cenami wyświetlonymi w sklepie nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek reklamacji.
1 » Zasady i koszty wysyłki2

Zasady i koszty wysyłki

Wysyłka towarów zamówiony w sklepie OMNIKEY realizowana jest za pośrednictwem:alt

 • na terenie Polski - firmy kurierskiej DPD - czas dostawy maksymalnie 48 godziny robocze
 • na terenie UE  - firmy kurierskiej DPD - czas dostawy maksymalnie 168 godziny robocze w zależności od kraju 

Realizacja zamówienia w sklepie internetowym wynosi maksymalnie 21 dni robocze liczone od momentu złożenia zamówienia.
Do tego czasu należy dodać czas przewoźnika, który jest podany powyżej.
Przesyłka na terenie Polski dociera do Klienta zwykle następnego dnia roboczego od dnia wysyłki w godzinach od 8 do 20.

Wysyłki nadawane w piątek docierają w poniedziałek.

Na specjalne życzenie zamówiony towar może zostać dostarczony w sobotę za dodatkową opłatą . Istnieje możliwość obserwacji, co dzieje się z zamówioną przesyłką sprawdzając to na stronie firmy kurierskiej DPD. Realizacja zamówienia na sobotę dotyczy obszaru Polski.

Wartość opłat za dostawę są wyliczane przez nasz system i podawane w momencie składania zamówienia.

Odbiór przesyłki od firmy kurierskiej musi być potwierdzony pisemnym pokwitowaniem. Z chwilą pokwitowania na Nabywcę przechodzi prawo własności towaru oraz wszelkie ryzyka związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

Odbierając towar Nabywca jest bezwzględnie zobowiązany do sprawdzenia, czy przesyłka nie posiada uszkodzeń powstałych podczas transportu, oraz czy jej zawartość jest zgodna z zamówieniem.

Koszty przesyłki

Koszt przesyłki przy zamówieniu o wartości brutto powyżej 650zł ponosi sklep OMNIKEY (bezpłatna przesyłka nie dotyczy zamówień składanych z poziomu konta mającego status Partner Handlowy). Przy kwocie zamówienia mniejszej niż 650zł brutto koszt przesyłki ponosi odbiorca (zamawiający). Informacja o wysokości opłaty związanej z wysyłką pojawia się na etapie składania zamówienia w procedurze wyboru sposobu dostawy. Opłatę doliczamy do wartości całego zamówienia realizowanego jednorazowo.

Opłaty za przesyłki nie są uzależnione od wagi przesyłki.
 
Spedytor (PL) Sposób płatności Koszt przesyłki z VAT
Firma kurierska DPD pobranie 25 zł
Firma kurierska DPD przelew lub płatność online 20 zł
 
Nie prowadzimy trybu odbiorów osobistych zakupionego w sklepie towaru.
 
Niektóre towary są dostępne jedynie na indywidualne zamówienie (import). W takim wypadku pobierana jest dodatkowa opłata która jest dodawana do kosztów przesyłki. Opłata ta pokrywa koszty sprowadzenia towaru na terytorium Polski oraz koszty dostarczenia towaru do klienta. Informacja o kosztach dostawy towaru sprowadzanego na indywidualne zamówienie jest wyszczególniona na karcie produktu. W przypadku towaru sprowadzanego na indywidualne zamówienie jedyną akceptowalną formą płatności jest przelew bankowy (przedpłata). W ramach pojedynczego zamówienia nie można zamawiać produktów na indywidualne zamówienie wraz z produktami dostępnymi z innymi formami dostawy.

Przejdź do strony głównej
1. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i zostały użyte na tej stronie internetowej wyłącznie w celach informacyjnych.
2. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.
3. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
© SerwiTECH 2007-2017