Schowek Twój schowek jest pusty
Twój koszyk jest pusty ...

Katalog

Kontakt

 • SerwiTECH
  Biuro: Wyganowska 14
  03-085 Warszawa
  NIP: PL5361016746
 • E-mail:prosimy o korzystanie z formularza kontaktowego
 • Telefon603 072 918
  (UWAGA: tylko kwestie związane z zakupami w sklepie internetowym)
 • Godziny działania sklepupn-pt 9.00 - 16.00 (obsługa biura)

Waluta

Kurs walut NBP

Ceny w sklepie zostały przeliczone według średniego kursu walut NBP z dnia: 24.05.2019 13:50
1 USD = 3,8436 PLN
1 EUR = 4,2989 PLN
1 GBP = 4,8768 PLN
Podane wartości są podane jedynie w celach informacyjnych, brak zgodności tych danych z cenami wyświetlonymi w sklepie nie może stanowić podstawy do jakichkolwiek reklamacji.
1 » Zwrot towaru2

Zwrot towaru

Chęć zwrotu towaru zakupionego w sklepie www.omnikey.pl (omnikey.pl) można zgłosić w uzasadnionych przypadkach, dla towarów zakupionych nie dawniej niż 10 dni (14 dni w przypadku zakupu dokonanego przez Partnera Handlowego).
Chęć zwrotu towaru należy zgłosić przez Panel klienta lub poprzez wypełnienie formularza (dla klientów którzy dokonali zakupu bez logowania w Sklepie).
Zwrot towaru może nastąpić tylko i wyłącznie po uzgodnieniu i potwierdzeniu przez Sklep możliwości zwrotu, zaś Sklep obciąży w takim przypadku klienta kosztami związanymi z obsługą zwrotu, w wysokości od 50,- PLN netto (zgodnie z punktem ZWROT TOWARU, NIEZGODNOŚĆ TOWARÓW Z UMOWĄ, REKLAMACJE I SERWIS Regulaminu).

Zwroty bez uzgodnienia i potwierdzenia przez Sklep nie będą przyjmowane.

Zwrotowi nie podlegają licencje na oprogramowanie.

Przejdź do strony głównej
1. Znaki towarowe i graficzne są własnością odpowiednich firm i zostały użyte na tej stronie internetowej wyłącznie w celach informacyjnych.
2. Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają braków lub błędów. Ponieważ ewentualne błędne opisy nie mogą jednak być podstawą do roszczeń, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt z handlowcem przed podjęciem decyzji o zakupie.
3. Przedstawiona oferta w sklepie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, jest jedynie zaproszeniem do rozpoczęcia rokowań (zgodnie z art. 71 k.c.).
© SerwiTECH 2007-2017